M70 SAFARI EXPRESS

535204139
7 590,00 zł

Dostępny produkt z innymi opcjami
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów.
Cechy produktu
Klasa drewna
Standrad
Wykończenie drewna
Satynowe
Wykończenie lufy
Oksyda
Przyrządy celownicze
Affut
Osada
Drewniana
Chwyt
Pistoletowy
Baskila
Stalowa
Waga
4,1 kg
Magazynek
3+1
Długość lufy
61 cm
Opis produktu
logo WINCHESTER logo MODEL70

Sztucer Winchester M70 Safari Express

MODEL 70 SAFARI EXPRESS jest doskonałym wyborem jako broń, która będzie nam towarzyszyć podczas polowań w Afryce. Zaprojektowany tak, aby wytrzymać strzały z najmocniejszych kalibrów. Duża, ergonomiczna rączka zamka, stopka absorbująca odrzut Pachmayr® Decelerator®, otwarte przyrządy celownicze, osada z drzewa orzechowego, trójpozycyjny bezpiecznik i system spustowy M.O.A.™ gwarantują sukces podczas każdego polowania safari.

zbliżony obraz zamka broni

W Modelu 70 ponownie ulepszono trójpozycyjny bezpiecznik. Okazał się on bardzo skuteczny i   popularny wśród myśliwych i  strzelców przez całe dziesięciolecia. Wygodnie obsługiwany kciukiem ręki używanej do   oddania strzału bezpiecznik Modelu 70 odsuwa iglicę od języka spustowego. Kiedy bezpiecznik jest ustawiony w pozycji środkowej, nadal można manipulować ryglem, co  umożliwia wyciągnięcie amunicji przy zabezpieczonej broni.

widok mechanizmu spustowego broni

System spustowy M.O.A stosowany w   Modelu m70 Safari Express wykorzystuje zasadę prostej dźwigni. Rysunek powyżej przedstawia spust, wyzwalacz i   zaczep spustowy. Wszystkie komponenty wewnętrzne, osie i   sprężyny są   precyzyjnie wykonane ze   stali nierdzewnej. Dodatkowo, aby zwiększyć ich odporność na korozję oraz   maksymalnie ograniczyć niepożądane tarcie, zaczep spustowy i wyzwalacz pokryto powłoką niklowo-teflonową.

widok eżektora łopatkowego

Eżektor łopatkowy zapewnia pełną kontrolę przy wyrzucaniu łuski. Przy powolnym przesunięciu rygla w   tył pusta łuska zostaje delikatnie wyrzucona, co   stanowi doskonałe rozwiązanie dla   strzelców sportowych i osób polujących na różnego rodzaju szkodniki. Jeżeli rygiel zostanie szybko przesunięty w   tył, łuska zostanie wyrzucona z   komory z   większą siłą. Eżektor łopatkowy pozwala na   wyeliminowanie nieprawidłowego działania spowodowanego niedociągnięciem spustu.

widok mechanizmu ładowania CRF

Jest to jedna z cech charakterystycznych, które sprawiły że   Model M70 Safari Express uzyskał tytuł "Repetiera Stulecia". Szerokoszczękowy ściągacz przesuwa się  równomiernie i   styka się z amunicją w około jednej czwartek jej podstawy, co umożliwia zachowanie doskonałej kontroli od momentu opuszczenia magazynka i wprowadzenia do komory, następnie unieruchamia ją do momentu całkowitego wyrzucenia. To sprawdzone rozwiązanie umożliwia wyjęcie niewystrzelonej amunicji, nwet jeżeli nie została całkowicie wprowadzona do komory.

widok lufy

Lufy do Modelu 70 są produkowane w   tym samym amerykańskim zakładzie produkcyjnym, który produktuje lufy do   karabinów oraz karabinów maszynowych używanych przez Siły Zbrojne USA na terenie całego świata. Każda lufa Modelu 70 jest kuta na zimno z   litego bloku stalowego, aby   zapewnić idealną celność i   trwałość. Młoteczki rotacyjne nadają kształt lufie umieszczonej na   trzpieniu, aby utworzyć gwint. Lufa jest gwintowana, fazowana i montowana na baskili. Sprawdź, również inne modele broni z kategorii broń kulowa dostępna w naszym sklepie.

Zobacz także

Send a message


M70 SAFARI EXPRESS

M70 SAFARI EXPRESS