winchester sx4 silver performance
winchester sx4 silver performance

SX4 SILVER PERFORMANCE

511241393
6 490,00 zł

Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Kaliber
12
Komora
76 mm
Wykończenie lufy
Matowe
Czoki
5 INV+ Signature: Cyl, 1/4, 1/2, 3/4 ,Full
Przyrządy celownicze
Światłowodowe
Szyna
6 mm
Osada
Kompozyt
Chwyt
Pistoletowy
Długość kolby
36 cm
Baskila
Aluminiowa
Magazynek
4+1 REM
Lufa
Back Bored
Wykończenie osady
Kompozyt
Opis produktu

sx4 silver performance

SX4 Silver Performance - półautomat śrutowy przeznaczony do strzelectwa sportowego

Półautomat śrutowy SX4 Silver Performance został podobnie jak SX4 Raniero Testa zaprojektowany, aby wyróżniać się w strzelectwie sportowym wyczynowym i hobbystycznym. 


sx4 silver performance - system Back-Bored

Zastosowane technologie w półautomacie Winchester SX4 Silver Performance

W półautomacie SX4 Silver Performance zastosowano system Back-Bored powodujący zmniejszenie tarcia śrutu o ściany lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku. Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

 

Broń została przystosowana do strzelania śrutem stalowym.

 sx4 silver performance - active valve
Półautomat śrutowy SX4 Silver Performance został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Do tego przyczynił się system Active Valve. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych pocisków.

*Broń dostępna również z magazynkiem FIX.

sx4 silver performance - możliwość wstawienia wstawki
Winchester SX4 Silver Performance ma możliwość włożenia wstawki między kolbę, a stopkę amortyzującą. Pozwala to dopasować broń do Twoich wymiarów. Sama stopka została zastosowana w celu zmniejszenia odrzutu przy strzelaniu amunicją o dużym ładunku oraz zwiększenie komfortu i poprawienie celności podczas strzelania. 

Zobacz także futerały na broń dostępne w naszym sklepie.

Send a message


SX4 SILVER PERFORMANCE

SX4 SILVER PERFORMANCE