SX4 COMPOSITE BIG GAME RIFLED 3,5"

511255283
6 190,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Kaliber
12
Komora
89 mm
Przyrządy celownicze
Światłowodowe
Osada
Kompozyt
Chwyt
Pistoletowy
Baskila
Aluminiowa
Magazynek
4+1
Długość lufy
61 cm
Lufa
Gwintowana
Wykończenie osady
Kompozyt
Opis produktu


Półautomat śrutowy SX4 Composite Big Game Rifled 3,5" został wyposażony w regulowaną szczerbinkę i światłowodową muszkę. Broń łączy w sobie 3 cechy: bezkonkurencyjnie szybka, ergonomiczna i niedroga.  W półautomacie SX4 Composite Big Game Rifled 3,5" zastosowano system Back-Bored powodujący zmniejszenie tarcia śrutu o ściany lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku. Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

Broń została przystosowana do strzelania śrutem stalowym.


 
Półautomat śrutowy SX4 Composite Big Game Rifled 3,5" został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Do tego przyczynił się system Active Valve. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych pocisków.

*Broń dostępna również z magazynkiem FIX.Półautomat śrutowy winchester SX4 Composite Big Game Rifled 3,5" ma możliwość włożenia wstawki między kolbę, a stopkę amortyzującą. Pozwala to dopasować broń do Twoich wymiarów. Sama stopka została zastosowana w celu zmniejszenia odrzutu przy strzelaniu amunicją o dużym ładunku oraz zwiększenie komfortu i poprawienie celności podczas strzelania. 


Send a message


SX4 COMPOSITE BIG GAME RIFLED 3,5"

SX4 COMPOSITE BIG GAME RIFLED 3,5"