Rękawiczki

Rękawiczki to niezbędny atrybut każdego strzelca, sprawdzający się zarówno wiosną, jak i zimą. W naszym sklepie znajdziesz rękawiczki strzeleckie oraz rękawice myśliwskie najwyższej jakości. 

Rękawice strzeleckie do zadań specjalnych

Oferowane przez nas rękawiczki zostały stworzone z myślą o strzelaniu sportowym i rekreacyjnym oraz polowaniach w różnych warunkach atmosferycznych. Wyróżniają się doskonałym doborem materiału, elastycznością, wytrzymałością, idealnym przyleganiem do dłoni oraz niepowtarzalną swobodą ruchów.

Rękawiczki strzeleckie oraz myśliwskie nie tylko chronią przed zimnem, wiatrem i deszczem, ale również zabezpieczają przed różnorodnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zapewniają maksymalny komfort oraz skuteczność, nie ograniczając ruchów i oferując doskonałe czucie broni. Z uwagi na wielogodzinne treningi oferowane przez nas rękawice strzeleckie są niezwykle wytrzymałe. Nie wycierają się, są również odporne na uszkodzenia mechaniczne i blaknięcie. Niektóre z nich posiadają regulowane paski na nadgarstkach, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie. Posiadamy zarówno rękawiczki strzeleckie pełne, jak i otwarte (bez palców).

Wysokiej jakości rękawiczki myśliwskie dostępne w ofercie

Oferowane przez nas rękawice myśliwskie zostały natomiast stworzone tak, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są wytrzymałe i elastyczne. Wykonano je w najlepszych gatunkowo materiałów, takich jak skóra, neopren czy poliamid. W zależności od pory roku oferujemy lekkie i przewiewne rękawice myśliwskie lub ciepłe, chroniące przed mrozem, wiatrem i deszczem modele. Wiele z nich daje możliwość obsługi telefonu bez konieczności zdejmowania ich. 

Wszystkie dostępne w naszym sklepie rękawice strzeleckie i myśliwskie pochodzą od znanych i cenionych producentów, co jest gwarancją najwyższej jakości oraz zadowolenia klientów. Wyróżniają się również atrakcyjną ceną. Rękawice idealnie będą współgrać z bronią myśliwską dostępną w naszym ofercie. 

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji