• Nowy

FN 545 TACTICAL

FN66-10166698
4 990,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Gwint
.578x28
Kaliber
45 Auto
Przyrządy celownicze
Trytowe
Waga
879 g
Magazynek
15 lub 18 Rd.
Długość lufy
4.71″
Skok gwintu
1:16" RH
Długość broni
8,3″
Waga spustu
2,5-3,5 kg
Spust
Double-Action - Striker Fired
Opis produktu

FN 545 Tactical to zaawansowany pistolet półautomatyczny, opracowany przez belgijską firmę FN Herstal. Jest to broń o kalibrze .45 ACP, zaprojektowana z myślą o zastosowaniach taktycznych, samoobronie oraz służbach mundurowych. Pistolet charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Kluczowe cechy FN 545 Tactical:

  • Kaliber i Magazynek: Pistolet strzela amunicją .45 ACP i jest wyposażony w magazynek o pojemności 15 lub 18 nabojów.
  • Konstrukcja i Ergonomia: Korpus pistoletu wykonany jest z wytrzymałego polimeru, co zapewnia niską wagę oraz wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Rękojeść pistoletu jest ergonomicznie ukształtowana, co zapewnia pewny chwyt i komfort podczas strzelania.
  • Mechanizm spustowy: FN 545 Tactical posiada precyzyjny mechanizm spustowy z krótkim resetem, co pozwala na szybkie i celne oddawanie strzałów.
  • Szyny montażowe: Pistolet wyposażony jest w szynę montażową typu Picatinny, umożliwiającą zamontowanie różnorodnych akcesoriów taktycznych.
  • Celowniki: FN 545 Tactical posiada regulowane przyrządy celownicze oraz możliwość montażu optyki, co pozwala na dostosowanie broni do różnych scenariuszy strzeleckich.
  • Gwintowana lufa: Pistolet ma gwintowaną lufę, co umożliwia montaż tłumika dźwięku, zwiększając jego wszechstronność w różnych sytuacjach taktycznych.

FN 545 Tactical to pistolet łączący w sobie solidną konstrukcję z nowoczesnymi technologiami, oferując strzelcom niezawodność, precyzję i wszechstronność w różnych zastosowaniach taktycznych.

Zobacz także