SX4 CAMO MOBUC KAL. 20

511261692
6 190,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Kaliber
20
Komora
76 mm
Wykończenie lufy
Camo
Czoki
3 INV+ : 1/4, 1/2, 3/4
Przyrządy celownicze
Światłowodowe
Szyna
6 mm
Osada
Kompozyt
Chwyt
Pistoletowy
Długość kolby
36,2 cm
Baskila
Aluminiowa
Magazynek
4+1
Długość lufy
71 cm
Lufa
Back Bored
Wykończenie osady
MOBUC
Opis produktu


Półautomat śrutowy SX4 Camo Mobuc Kal.20 to najszybsza broń na świecie. Winchester zadbał także o jego niezawodność. Jego wygląd świetnie się kamufluję podczas polowania.W półautomacie SX4 Camo Mobuc Kal.20 zastosowano system Back-Bored powodujący zmniejszenie tarcia śrutu o ściany lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku. Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.

Broń została przystosowana do strzelania śrutem stalowym


 
Półautomat śrutowy SX4 Camo Mobuc Kal.20 został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Do tego przyczynił się system Active Valve. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych pocisków.

*Broń dostępna również z magazynkiem FIX.Półautomat śrutowy winchester SX4 Camo Mobuc Kal.20 ma możliwość włożenia wstawki między kolbę, a stopkę amortyzującą. Pozwala to dopasować broń do Twoich wymiarów. Sama stopka została zastosowana w celu zmniejszenia odrzutu przy strzelaniu amunicją o dużym ładunku oraz zwiększenie komfortu i poprawienie celności podczas strzelania. 


Send a message


SX4 CAMO MOBUC KAL. 20

SX4 CAMO MOBUC KAL. 20