• Nowy

FN 502 TACTICAL

FN66-10100690
3 390,00 zł

Dostępny na zamówienie
Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Gwint
1/2×28
Kaliber
22 LR
Przyrządy celownicze
Tak
Waga
672 gram
Magazynek
10 lub 15 Rd.
Długość lufy
4.6″
Informacje dodatkowe
MRD
Skok gwintu
1:16" RH
Długość broni
7.6″
Waga spustu
2,3 kg
Spust
Single-Action
Opis produktu

FN 502 Tactical w wersji FDE to nowoczesny pistolet półautomatyczny, stworzony przez belgijską firmę FN Herstal. Jest to broń o kalibrze .22 LR, zaprojektowana z myślą o treningu strzeleckim oraz rekreacyjnym strzelaniu, będąca jednocześnie doskonałym wyborem dla użytkowników poszukujących kompaktowego i precyzyjnego pistoletu.

Kluczowe cechy FN 502 Tactical FDE:

  • Kaliber i Magazynek: Pistolet strzela amunicją .22 LR i jest wyposażony w 10- lub 15-nabojowy magazynek.
  • Ergonomia i Konstrukcja: Korpus pistoletu wykonany jest z lekkiego, wytrzymałego polimeru, co zapewnia komfort i łatwość obsługi. Wykończenie FDE nadaje broni nowoczesny wygląd.
  • Szyny montażowe: Pistolet posiada uniwersalne szyny montażowe (Picatinny), umożliwiające łatwe zamontowanie akcesoriów, takich jak latarki czy celowniki laserowe.
  • Mechanizm spustowy: FN 502 Tactical posiada precyzyjny mechanizm spustowy, zapewniający płynne i lekkie ściąganie spustu, co zwiększa celność strzałów.
  • Celowniki: Pistolet jest wyposażony w regulowane przyrządy celownicze oraz możliwość montażu optyki, co pozwala na dostosowanie broni do indywidualnych preferencji strzelca.
  • Gwintowana lufa: FN 502 Tactical ma gwintowaną lufę, co umożliwia łatwy montaż tłumika dźwięku.

FN 502 Tactical w wersji FDE łączy w sobie nowoczesną technologię z funkcjonalnym designem, oferując strzelcom precyzję, niezawodność i wszechstronność w kompaktowej formie.

Zobacz także