• Nowy

FN 509 TACTICAL

FN66-10166993
4 990,00 zł

Broń, amunicja, spłonki, proch tylko z odbiorem osobistym po okazaniu wymaganych dokumentów. Odbiór tylko w sklepie KNIEJA Al. Daszyńskiego 32, 31-534 Kraków
Cechy produktu
Gwint
1/2×28
Kaliber
9x19
Przyrządy celownicze
Tak
Waga
790 g
Magazynek
17 Rd.
Długość lufy
4.5″
Skok gwintu
1-10" RH
Długość broni
7.9″
Waga spustu
2,5-3,5 kg
Spust
Double-Action
Opis produktu

FN 509 Tactical to zaawansowany pistolet półautomatyczny, opracowany przez belgijską firmę FN Herstal. Jest to broń o kalibrze 9x19 mm Parabellum, zaprojektowana z myślą o szerokim zakresie zastosowań, od samoobrony po działania taktyczne i strzelanie sportowe. FN 509 Tactical wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami oraz solidną konstrukcją.

Kluczowe cechy FN 509 Tactical:

  • Kaliber i Magazynek: Pistolet strzela amunicją 9x19 mm i jest dostępny z magazynkiem o pojemności 17 lub 24 nabojów, co zapewnia dużą pojemność ogniową.
  • Konstrukcja i Ergonomia: Korpus pistoletu wykonany jest z wytrzymałego polimeru, co zapewnia trwałość oraz lekkość. Rękojeść pistoletu jest ergonomicznie ukształtowana i pokryta antypoślizgową teksturą, co zapewnia pewny chwyt.
  • Mechanizm spustowy: FN 509 Tactical posiada precyzyjny mechanizm spustowy z krótkim resetem, co umożliwia szybkie i celne oddawanie strzałów.
  • Szyny montażowe: Pistolet wyposażony jest w szynę montażową typu Picatinny, która umożliwia zamontowanie różnorodnych akcesoriów taktycznych, takich jak latarki, celowniki laserowe czy inne urządzenia.
  • Celowniki: FN 509 Tactical posiada regulowane, metalowe przyrządy celownicze oraz możliwość montażu optyki (MRD – Miniature Red Dot), co pozwala na dostosowanie broni do różnych scenariuszy strzeleckich. W zestawie znajdują się także wymienne płytki montażowe do różnych typów celowników.
  • Gwintowana lufa: Pistolet ma gwintowaną lufę, co umożliwia łatwy montaż tłumika dźwięku lub innych urządzeń wylotowych, zwiększając jego wszechstronność.

FN 509 Tactical to pistolet łączący w sobie nowoczesne technologie i solidną konstrukcję, oferując użytkownikom niezawodność, precyzję oraz wszechstronność, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów strzelectwa.

Zobacz także